Донецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа (МОН)

2018-05-16

Відкритий обласний турнір з футзалу імені заслуженого майстра спорту Ігора Євгеновича Москвичова серед юнаків 2005-2006 р.н.

З 27 по 28 березня 2018 року у Мар’їнській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся Відкритий обласний турнір з футзалу імені заслуженого майстра спорту Ігоря Євгеновича Москвичова серед юнаків, який проводився департаментом освіти і науки Донецької облдержадміністрації спільно з Донецькою обласною дитячо-юнацькою спортивною школою та Мар’їнською дитячо-юнацькою спортивною школою райдержадміністрації.

В змаганнях взяли участь 8 команд із міст Вугледар, Курахово, с. Володимирівка Волноваського району та збірна команда Мар’їнської ДЮСШ.

Переможцем стала збірна команда Мар’їнської ДЮСШ. Команда Курахово «Спорт-1» посіла друге місце, на третьому місці — Вугледар.

По закінченні турниру голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз та директор Донецкой областной дитячо-юнацької спортивної школи Олена Капкан привітали переможців та нагородили їх кубками і медалями, а кращих гравців турниру — пам’ятними статуетками. Також діти отримали призи з символікою міні-футбольної команди «Продексим», яку очолює І. Є. Москвичов та солодкі подарунки. А тренерам команд були вручені методичні посібникі по заняттям з футзалу, аналога якому ще немає в Україні.