Донецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа (МОН)

2018-05-22

У місті Маріуполь відбувся Командний кубок Донецької області серед юнаків та дорослих з таеквондо І.Т.Ф. «Сталевий кулак», присвячений Дню пам`яті та примирення

З 18 по 20 травня 2018 р. в м. Маріуполь, на базі спортивного комплексу «Садко» департаментом освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації спільно з Донецькою обласною дитячо-юнацькою спортивною школою та Донецькою обласною федерацією таеквондо І.Т.Ф. був проведений Командний кубок Донецької області серед юнаків та дорослих з таеквондо І.Т.Ф. «Сталевий кулак», присвячений Дню пам`яті та примирення.

Метою змагань є реалізація Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Донецькій області на 2018 рік, проекту «Збережи країну для майбутнього», популяризація, пропаганда та розвиток таеквондо І.Т.Ф. в Донецькій області.

У змаганнях взяли участь вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл та команд клубів таеквондо І.Т.Ф. міст Донецької області, які входять до складу Міжнародної Федерації таеквондо І.Т.Ф., а також спортсмени з міст Каховки, Харкова, Мелітополя, Дніпра.

Переможці були нагороджені медалями та грамотами.