Донецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа (МОН)

Тренерсько-викладацький склад

Тренерсько-викладацький склад

П.І.Б. тренера-викладача Вид спорту Освіта
1 Агєєв  Валентин Альбертович Таеквондо ІТФ Харківська державна академія фізичної культури

Спеціальність: олімпійський та професійний спорт, Кваліфікація: тренер-дослідник

2 Бегім Володимир Миколайович Боротьба дзюдо Донецький державний інститут здоров`я

Спеціальність: олімпійський та професійний спорт

Кваліфікація:викладач фізичного виховання, тренер з боротьби

3 Білецький Кирило Вікторович Боротьба самбо Донбаський державний педагогічний університет

Спеціальність: фізична культура

Кваліфікація: учитель фізичної культури, організатор спортивно-масової роботи

7 Городовенко Максим В’єтович Таеквондо ІТФ Бердянський державний педагогічний університет Спеціальність: фізичне виховання

Кваліфікація: вчитель фізичної культури

8 Гусяков  Леонід Олександрович Футбол Харківський державний педагогічний інститут ім. Г. Сковороди

Спеціальність: фізичне виховання

Кваліфікація: вчитель фізичного виховання

10 Дубровський Вадим Веніамінович Таїландський бокс Донбаський державний педагогічний університет

Спеціальність: фізичне виховання

Кваліфікація: Учитель фізичного виховання

12 Коваль  Олег Борисович Бадмінтон Слов`янський державний педагогічний інститут

Спеціальність: фізична культура

Кваліфікація вчитель фізичної культури

13 Мартинов Сергій Федорович Таеквондо ІТФ Бердянський державний педагогічний університет

Спеціальність: фізична культура і спорт

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, організатор спортивно-масової роботи

14 Пастушкова  Ніна Анатоліївна Черліденг Слов`янський державний педагогічний університет

Напрям підготовки: педагогічна освіта

Кваліфікація: вчитель фізичної культури і валеології

15 Подопригора  Володимир Миколайович Таеквондо ІТФ Бердянський державний педагогічний університет

Спеціальність: фізичне виховання

Кваліфікація: вчитель фізичної культури

16 Помятіхіна  Олена Геннадіївна Таеквондо ІТФ Харківська державна академія фізичної культури

Напрям підготовки: спорт

Кваліфікація: викладач фізичного виховання, тренер з тхеквон-до

17 Усюкін  Іван Юрійович Таеквондо ІТФ Бердянський державний педагогічний університет

Спеціальність: фізична культура і спорт

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, організатор спортивно-масової роботи

18 Чеканов Ігор Олексійович Таеквондо ІТФ Харківська державна академія фізичної культури

Спеціальність: олімпійський та професійний спорт

Кваліфікація: викладач фізичного виховання з тхеквон-до

19 Яньшин  Андрій Юрійович Таеквондо ІТФ Бердянський державний педагогічний університет

Спеціальність: фізична культура і спорт

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, організатор спортивно-масової роботи

Інструктори-методисти

з/п

П.І.Б. Посада Освіта
1. Дегтярьова  Наталія Володимирівна Інструктор-методист Львівський державний інститут фізичної культури Спеціальність «Фізичне виховання»

Кваліфікація «Викладач фізичного виховання»

2. Соломко  Надія Федорівна Інструктор-методист Смоленський державний інститут фізичної культури

Спеціальність «Фізична культура та спорт

Кваліфікація Викладач фізичної культури та спорту«»

3. Городовенко Максим В`єтович Інструктор-методист Бердянський державний педагогічний університет

Спеціальність «Фізичне виховання» Бакалавр

Кваліфікація «Вчитель фізичної культури»