Донецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа (МОН)

2021-07-07

Олімпійський день в ДО ДЮСШ ІВСЄ

В рамках заходів з нагоди Олімпійського дня, який цього року пройшов під гаслом «Заряджайся спортом». Учасниками різноманітних рухових активностей стали вихованці відділень футболу, таїландського бокму Муей Тай та таеквон-до І.Т.Ф.

У відділенні футболу ДО ДЮСШ ІВСЄ пройшли змагання з СФП та ЗФП.

Учасниками стали вихованці 2007/08 р.н., 2009/10 р.н. та 2011/12 р.н.

У програмі: біг 30 м, стрибок у довжину з місця, 30 м з веденням м’яча та обведення фішок, підтягування «2007/08 р.н.», згинання і розгинання рук від підлоги «2009/12 р.н.» , жонглювання м’ячем, кидок м’яча та дальність «аут», естафета «, двобічна гра. 

Переможців нагородили грамотами, а також усім учасникам змагань надали значки з олімпійською символікою від ДО ДЮСШ ІВСЄ.

В гості до юних спортсменів відділення таїландського боксу Муей Тай представник відділення НОК у Донецькій області Караваєв Роман Олександрович та Президент федерації таїландського боксу у Донецькій області Казанцев Володимир Григорович.

Вихованці Дивакаран Н. та Лук’янов Д. – переможці Чемпіонату Донецької області провели зарядку та розповіли про історію  Олімпійських ігор.

Всі учасники заходу отримали подарунки з символікою Олімпійських ігор від НОК у Донецькій області.

Відділення таеквон-до І.Т.Ф презентували міні-фільм «Заряджайся спортом», автором якого є вихованець тренера-викладача Городовенко М. В. — Папоян Жора,  студент  Київського національного університету театру, кіно і телебачення  іменi І. К. Карпенка-Карого.